menu

O firmie

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem biura rachunkowego w Warszawie. Nasza oferta to nie tylko księgowość, ale prowadzenie indywidualnie spraw każdego klienta. Obsługujemy działalności gospodarcze, spółki, fundacje czy stowarzyszenia. Oferta obsługi księgowej jest szyta na miarę. Sprawy każdego klienta mogą być zupełnie różne. Niektóre podmioty gospodarcze oczekują obsługi kadr i płac, gdyż zatrudniają bardzo dużo personelu. Inne podmioty zajmują się wewnątrzwspólnotowym nabyciem towarów lub pozyskiwaniem środków z PFRON. Zajmujemy się także obsługą ZUS, prowadzeniem ewidencji VAT oraz sprawdzamy czy dany podmiot gospodarczy musi być wpisany do jakiegoś konkretnego rejestru. Działamy jako biuro rachunkowe już wiele lat i dzięki temu mamy spore doświadczenie w obsłudze przeróżnych podmiotów gospodarczych. Dobrze znamy zagadnienia spółek z o.o. i spółek komandytowych. Obecnie zajmujemy się także procesem rejestracji spółek zarówno dla osób z Warszawy jak i spoza Polski. Wypełniamy wszelkiego typu druki KRS, prowadzimy kompleksową rejestrację spółki od A do Z a później rozliczamy spółkę z podatków i składek ZUS. Nasze biuro rachunkowe w Warszawie zajmuje się także przechowywaniem dokumentów księgowych swoich klientów. Rozliczenia CIT, VAT, PIT i ZUS to nasza specjalność i uważamy, iż wykonujemy je po dobrej cenie w Warszawie. Zapraszamy do naszego biura księgowego w celu indywidualnej wyceny usług księgowych dla Państwa firmy. Ofertę kierujemy do wszelkiego typu spółek, działalności gospodarczych a także fundacji i stowarzyszeń. Księgowym z tak dużym doświadczeniem jak nasze możesz zaufać powierzając swoje dokumenty oraz zlecając prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Aktualności

Jak wybrać biuro wirtualne na dłuższy okres?

15.07.2023

Biuro wirtualne czasami będziesz potrzebował tylko na kilka miesięcy, ale również a w zasadzie najczęściej potrzebne jest ono na wiele lat a może nawet dekady. Nie masz żadnej gwarancji, jak długo będzie trwała twoja spółka z o.o. lub inny podmiot gospodarczy. Najczęściej spółka z o.o. zakładana jest, aby prowadzić biznes po prostu całe życie. Na różnych etapach tej spółki będziesz wynajmował różne lokale, różne nieruchomości,

Więcej

W jakich dzielnicach znajdują się biura wirtualne w Warszawie?

20.07.2023

Wirtualne biura w Warszawie znajdują się w zasadzie w każdej dzielnicy. Pytanie tylko czy warto mieć wirtualne biuro położone gdzieś w jakimś blokowisku na przykład na Ursusie czy na Bemowie. Wszystko zależy jaką firmę prowadzimy i czy mieszkamy w Warszawie.

Więcej

Jakie jest najlepsze miasto by mieć w nim siedzibę spółki z o.o.?

25.07.2023

Bez wątpienia najlepszym miastem na siedzibę spółki jest miasto stołeczne Warszawa a w zasadzie jej centrum, czyli okolica Pałacu Kultury, Dworca Centralnego, Złotych Tarasów czy Varso Tower. Jest tak dlatego, iż spółka może mieć tylko jedną siedzibę, więc stolica jako jedno wybrane miasto w Polsce bardzo na to pasuje. Tak postępowały wszystkie zagraniczne korporacje otwierające w Polsce swój oddział, czyli spółkę córkę. Spółka taka posiadała siedzibę w Warszawie, najlepiej przy Alejach Jerozolimskich, w centrum lub na Woli.

Więcej

Czy warto mieć biuro rachunkowe i wirtualne w jednym miejscu?

15.08.2023

Firma prowadząca od lat wirtualne biura biurowirtualnewarszawa.pl zdecydowanie nie poleca posiadania w tym samym miejscu, w tym samym lokalu zarówno wirtualnego biura jak i biura rachunkowego. Jest tak dlatego, iż czasami w biurze wirtualnym może zarejestrowana być jakaś firma, co do której organy ścigania będą chciały przeprowadzić śledztwo. Nie jest to na szczęście częste zjawisko. Większość firm w biurach wirtualnych to porządne podmioty, prowadzone przez uczciwych ludzi. Jednakże w przypadku śledztwa organy ścigania mogą przeglądać dokumentację,

Więcej