menu

Usługi księgowe

Usługi księgowe to esencja działalności naszego biura rachunkowego. Nasze biuro księgowe funkcjonuje wiele lat i posiada spore doświadczenie zarówno w obsłudze działalności gospodarczych jak i spółek z o.o. czy spółek komandytowych. Biuro rachunkowe w Warszawie przetrwało już różne burzliwe czasy polskiego kapitalizmu i ciągle gotowe jest na nowe wyzwania. Do wyzwań tych należy obsługa nowych podatków nakładanych na szereg podmiotów gospodarczych, zmiany w VAT, CIT czy różne interpretacje podatkowe PIT. Kadry i płace oraz ZUS nie są obce zatrudnionemu u nas personelowi. Doświadczeni księgowi są w stanie sprostać oczekiwaniom klientów prowadzących zarówno działalność gospodarczą jak i spółkę. Oferta biura rachunkowego kierowana jest zarówno dla małych jak i średnich przedsiębiorstw. Biuro rachunkowe w Warszawie zajmuje się także zakładaniem podmiotów gospodarczych zarówno dla osób z Warszawy jak i z bliskiej zagranicy. Podmioty gospodarcze, które zakładamy to spółki z o.o. czy spółki komandytowe, ale zdaża się nam także pomagać przy wypełnianiu wniosków w CEiDG czy S24. Osobom, które przyjechały do Warszawy możemy pomóc założyć działalność gospodarczą a później dla tej działalności prowadzić księgę przychodów i rozchodów, rejestr VAT czy ewidencję środków trwałych. Pomagamy obniżać bieżące daniny na rzecz państwa, szczególnie zwracając uwagę na kwestię amortyzacji samochodów oraz ich leasingu. Na bieżąco uczestniczymy w szkoleniach księgowych i posiadamy kontakt do wykładowców tychże szkoleń - osób z bardzo dużym doświadczeniem, sięgającym roku 1990, pracujących dla wielkich korporacji w celu optymalizacji danin publicznych. Twoja firma, nawet jeśli nie jest dużych rozmiarów, może być właśnie traktowana pod względem obsługi księgowej, jak wielka korporacja. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego w Warszawie.

Aktualności

Jak wybrać biuro wirtualne na dłuższy okres?

15.07.2023

Biuro wirtualne czasami będziesz potrzebował tylko na kilka miesięcy, ale również a w zasadzie najczęściej potrzebne jest ono na wiele lat a może nawet dekady. Nie masz żadnej gwarancji, jak długo będzie trwała twoja spółka z o.o. lub inny podmiot gospodarczy. Najczęściej spółka z o.o. zakładana jest, aby prowadzić biznes po prostu całe życie. Na różnych etapach tej spółki będziesz wynajmował różne lokale, różne nieruchomości,

Więcej

W jakich dzielnicach znajdują się biura wirtualne w Warszawie?

20.07.2023

Wirtualne biura w Warszawie znajdują się w zasadzie w każdej dzielnicy. Pytanie tylko czy warto mieć wirtualne biuro położone gdzieś w jakimś blokowisku na przykład na Ursusie czy na Bemowie. Wszystko zależy jaką firmę prowadzimy i czy mieszkamy w Warszawie.

Więcej

Jakie jest najlepsze miasto by mieć w nim siedzibę spółki z o.o.?

25.07.2023

Bez wątpienia najlepszym miastem na siedzibę spółki jest miasto stołeczne Warszawa a w zasadzie jej centrum, czyli okolica Pałacu Kultury, Dworca Centralnego, Złotych Tarasów czy Varso Tower. Jest tak dlatego, iż spółka może mieć tylko jedną siedzibę, więc stolica jako jedno wybrane miasto w Polsce bardzo na to pasuje. Tak postępowały wszystkie zagraniczne korporacje otwierające w Polsce swój oddział, czyli spółkę córkę. Spółka taka posiadała siedzibę w Warszawie, najlepiej przy Alejach Jerozolimskich, w centrum lub na Woli.

Więcej

Czy warto mieć biuro rachunkowe i wirtualne w jednym miejscu?

15.08.2023

Firma prowadząca od lat wirtualne biura biurowirtualnewarszawa.pl zdecydowanie nie poleca posiadania w tym samym miejscu, w tym samym lokalu zarówno wirtualnego biura jak i biura rachunkowego. Jest tak dlatego, iż czasami w biurze wirtualnym może zarejestrowana być jakaś firma, co do której organy ścigania będą chciały przeprowadzić śledztwo. Nie jest to na szczęście częste zjawisko. Większość firm w biurach wirtualnych to porządne podmioty, prowadzone przez uczciwych ludzi. Jednakże w przypadku śledztwa organy ścigania mogą przeglądać dokumentację,

Więcej